Muhtarlar Gününde Ziyaretçi Yağmuru
19 Ekim Muhtarlar Günü Sebebi İle Çaykara Muhtarlar Derneği Ziyaretçi akınına Uğradı
Tarih: 19.10.2018 19:40:59/ 2478okunma / 0yorum

19 Ekim Muhtarlar Günü sebebi ile Çaykara İlçemizde Muhtarlarımıza ziyaretçi yağmuru gerçekleşti.Çaykara Muhtarlar Derneği Başkanı ve İlçemiz Çamlıbel Mahallesi Muhtarı Abdullah Kulaç ve Yönetim Kurulu üyeleri gün boyunca Muhtarlar Derneğinde Misafirlerini ağırladı

İLK ZİYARET KAYMAKAM ÇİĞDEM´DEN

Muhtarlar Günü dolayısı ile Muhtarlar Derneğimize ilk ziyaret çaykara Kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem oldu.Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Çaykara Kaymakamı Sayın Salih  Çiğdem Muhtarlık  Müessesenin Toplumumuz açısından öneminden söz etti.

Muhtarlarımızın  Devlet ile Vatandaş arasında bir köprü görevini yerin e getirdiklerini ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem Muhtarlarımızın karşılaştıkları her türlü zorluk ve güçlüğe rağmen asla yılmadıklarını ve insanlarımıza hizmet taşıma sevdası yolunda koşmaya devam ettiklerini sözlerine ekledi.

BAŞKAN SELÇUK´TAN ZİYARET

Ak Parti Çaykara İlçe Başkanımız Muhammet Selçuk Muhtarlar Günü dolayısı ile Muhtarlar Derneğimize bir ziyaret gerçekleştirerek Muhtarlarımızın bu özel günlerini kutladı.

BAŞKAN DÜNDAR´DAN ZİYARET

Çaykara Işıklı Mahallesi Muhtarı ve Çaykara esnaf Odası Başkanı Mehmet savaş Dündar Muhtarlar Derneğini Ziyaret ederek Hem Muhtarlarımıza İadeyi Ziyaret gerçekleştirdi hem de Muhtarlarımızın bu çok özel günlerini kutladı./resimler/2018-10/19/1955546616508.jpg

AK PARTİ İLÇE KADIN KOLLARINDAN ZİYARET

Ak parti Çaykara ilçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Cuman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Muhtarlar Derneğimizi ziyaret ederek bu anlamlı günlerini kutladılar./resimler/2018-10/19/1956569273947.jpgTAŞKIRAN EĞİTİM KURUMLARINDAN ZİYARET

19 Ekim Muhtarlar günü dolayısı ile Taşkıran Eğitim Kurumları Müdürü İdris Hacımahmutoğlu,Müdür Yardımcıları Abdurrahman İşcan ve Cemil Güner ve 30 Öğrenci Muhtarlar Derneğini Ziyaret ederek Muhtarlarımızın bu özel günlerini kutladılar./resimler/2018-10/19/1957506618728.jpgMuhtarlar Derneği Başkanımız Abdullah Kulaç tarafından öğrencilerimize çeşitli hediyeler takdim edilirken Taşkıran Eğitim Kurumları Öğrencilerinden Melisa ardıç ise Arkadaşlarını Temsilen Muhtarlar Derneği Başkanlığı Koltuğunu Başkan Abdullah Kulaç´tan devraldı./resimler/2018-10/19/1958344913446.jpgKüçük Muhtar Ardıç Yeni Görevinde En Büyük Hayalinin Savaşın olmadığı bütün Dünya Çocuklarının sevgi ve barış ortamında yaşadıkları bir Dünyada yaşamayı hayal ettiklerini ifade etti.

BAŞKAN KULAÇ´IN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Çaykara Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kulaç 19 Ekim Muhtarlar Günü sebebi ile bir mesaj yayınladı.İşte Başkanımızın Mesajı

Muhtarlık Demokrasi ve Millete Hizmetin ilk ve en önemli noktasıdır.Bizlere bu görevi layık görenlere teşekkür ederek sözlerime başlamak isterim. Muhtar;Devletin Gözünde milletin,Milletin gözünde ise devletin adamıdır.Ancak gerçekte muhtar devlet ile milleti birleştiren bir çimentodur.Bu yapının bir yapı taşı olmaktan gurur duyarak Türkiye´de Muhtarlara hak ettiği değeri veren ve bu günü Muhtarlar Günü olarak müstesna bir gün haline getiren başta Devlet Başkanımız Sayın recep Tayyip Erdoğan ve emeği geçen herkese sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum.

19 Ekim Muhtarlar Günü Münasebeti ile Çaykara İlçemizin 32 Mahallesinde çeşitli zor şartlar içerisinde Devletin imkanını Millette,Milletin sıkıntı ve sorununu Devletin Kademelerine ulaştırmak için gecesini gündüzüne katan Muhtar arkadaşlarımın 19 Ekim muhtarlar gününü Kutlar bizlerden önce görev yapan hayatta olan Muhtarlarımıza sağlıklı ömür,başta geçtiğimiz sene kaybettiğimiz Derindere Muhtarımız Merhum Tahsin Birkan olmak üzere Merhum olan Tüm Muhtarlarımıza Allah´tan Rahmet diliyorum.Ruhları Şad olsun./resimler/2018-10/19/2006489285637.jpgBu vesile ile Çaykara Muhtarlar Derneği Başkanı olarak Yönetim Kurulu Üyelerim adına Çaykara İlçemizde bulunan Tüm Muhtarlarımı Saygı ile selamlamak isterim.

Ayrıca Muhtarlarımızın bu Özel Günlerinde Bizleri Makamımızda ziyaret etme nezaketi gösteren İlçe kaymakamımız Sayın Salih Çiğdem´e,Çaykara Esnaf Odası Başkanımız Sayın Mehmet Savaş dündar´a,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanımız Sayın Muhammet Selçuk´a,Eski Başkan Sayın Temel Şimşek´e teşekkür etmeyi bir görev kabul ediyorum.

Özellikle Taşkıran eğitim Kurumlarımızdan Kurum Müdürümüz Sayın İdris Hacımahmutoğlu Müdür Yardımcılarımız Sayın Abdurrahman İşcan ve Sayın Cemil Güner ve Öğrencilerimizin bu özel günümüzde bizleri Makamımızda ziyaret etmeleri bizleri son derece gururlandırmıştır.

Geleceğin Muhtarları ve devlet Adamları olarak minik yavrularımızın hepsini alınlarından öpüyorum.Öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.

Bu gün gerçekleştirilen Ziyaretler Esnasında Bana Refakat yapan Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyelerim İlçemiz Ulucami Muhtarımız Avni Çakmak ve Köseli Köyü Muhtarımız Sayın Hüseyin Dilmaç´a ayrıca teşekkür etmek isterim.Misafirlerimizi birlikte karşıladık.Misafirlerimize memnuniyetimizi birlikte ifade ettik.

Ayrıca bu özel Günümüz Münasebeti ile bizleri telefonlar ile arayan,mesaj atan Tüm Gönül Dostlarımıza Çaykara Muhtarları adına teşekkür etmeyi bir görev kabul ediyorum.

Haber: Hilmi Kanık/Çaykara Gündem Gazetesi
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Muhtarlar Gününde Ziyaretçi Yağmuru
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Çaykara´da Tamamlanan Otel Hizmete Hazır!
Çaykara´da Tamamlanan Otel Hizmete Hazır!
Çaykara Merkez Hurmalık Mevkii´nde 4500 metre inşaat alanı üzerinde inşa edilen 3 yıldızlı, 130 yatak kapasiteli otel inşaatı tamamlandı.
Çaykara´da Tüketici Hakem Kurulu Takdir Belgelerini Aldı
Çaykara´da Tüketici Hakem Kurulu Takdir Belgelerini Aldı
1995 Yılından bu yana yürürlükte olan Tüketici Bilgi Sistemi ile Yetki Alanlarının yeniden belirlenmesi sebebi ile İlçemizde Görev Yapan en son üyeler olan “Tüketici Hakem Kurulu” Üyelerine Takdir Belgeleri Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem tarafından takdim edildi.
Çaykara Kendi Fidanlarını Dikti
Çaykara Kendi Fidanlarını Dikti
Çaykara İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Organize edilen Proje kapsamında Çaykara hükümet Konağı Peysaj çalışması gerçekleştirildi.
Çaykara´da Kullanılmayan Boş Ev Yandı
Çaykara´da Kullanılmayan Boş Ev Yandı
Çaykara Eğridere Mahallesinde Kullanılmayan boş ev tamamen yandı.
Çaykara Belediye Başkanlığı için Hangi Adaya Oy vereceksiniz?
Çaykara Belediye Başkanlığı için Hangi Adaya Oy vereceksiniz?
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Çaykara´da Belediye Başkan adayı olan siyası parti ve Bağımsız aday için sitemiz anket düzenledi.
Manavoğlu Uzungöl´de Muhtar Adayı
Manavoğlu Uzungöl´de Muhtar Adayı
Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl´de Uzungöl´ün Genç Turizmcilerinden Hayri Manavoğlu da Muhtar Adaylığını açıkladı.
Sorularla Uzungöl
Sorularla Uzungöl
Uzungöl´ün Tarihsel Geçmişi İle İlgili Hazırladığımız Sorularla Uzungöl Yazımızın Birinci Bölümü İle Karşınızdayız.
Çaykara ve Bizim Kurtuluş Bayramlarımız!
Çaykara ve Bizim Kurtuluş Bayramlarımız!
Hemşehrimiz, Eczacı Necdet Durgun ´un kaleminden “BİZİM KURTULUŞ BAYRAMLARIMIZ” adlı makaleyi yayınlıyoruz.
Çaykara´da Doğa Katliamları ve Duyarsızlık!
Çaykara´da Doğa Katliamları ve Duyarsızlık!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı "ÇAYKARA´DA DOĞA KATLİAMLARI VE DUYARSIZLIK"adlı makalesini siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.
Taşkıran Barış Manço´yu Andı
Taşkıran Barış Manço´yu Andı
Bundan 20 sene önce 1 Şubat 1999 tarihinde geçirdiği ani kalp krizi sonrasında Tüm Ülkemizi göz yaşlarına boğarak aramızdan ayrılan Devlet Sanatçısı Barış Manço Taşkıran Eğitim Kurumlarında gerçekleştirilen bir Tören ile anıldı
Çaykara Ziraat Odasında Sami Turgut Dedi
Çaykara Ziraat Odasında Sami Turgut Dedi
Çaykara Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu 16 Şubat 2019 Cumartesi Günü gerçekleştirildi.Seçime tek Aday olarak katılan Sami Turgut yeniden Başkanlığa seçildi.
Tarihte Uzungöl Muhtarları
Tarihte Uzungöl Muhtarları
Tarih Boyunca Uzungöl Muhtarlarını Çaykara Gündem Okuyucuları İçin Hazırladık
Çaykara´da Muhtarlar isyan etti!
Çaykara´da Muhtarlar isyan etti!
Çaykara Uzungöl yolu üzerinde faaliyet gösteren taş ocağı için 32 mahalle muhtarı yaptıkları açıklamada, ‘Turizm yolu üzerinde taş ocağı istemiyoruz´ diyerek seslerini duyurmaya çalıştı.
Çaykara´da Muhtarlara Aydınlatma ve Uygulama Paneli
Çaykara´da Muhtarlara Aydınlatma ve Uygulama Paneli
TEDAŞ Tarafından Uygulamaya konulan Aydınlatma ve Uygulama Yönetim Paneli 12 Şubat 2018 Salı Günü Çaykara İlçemizde gerçekleştirildi.
Çaykara´da Taş Ocağına Büyük isyan
Çaykara´da Taş Ocağına Büyük isyan
Çaykara Ataköy, Çamlıbel ve Çambaşı mahallesinin alt kesiminde Uzungöl yolu üzerinde faaliyet gösteren taş ocağı bölgede yaşayan vatandaşları canından bezdirdi.
Kaymakam Çiğdem Yaya Güvenliği Uygulamasında
Kaymakam Çiğdem Yaya Güvenliği Uygulamasında
İçişleri Bakanlığı tarafından Trafikte Yaya Güvenliğinin oluşması sebebi ile gerçekleştirilen kampanya çerçevesinde Çaykara İlçemizde Trafikte Yaya Güvenliği etkinliği gerçekleştirildi.
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Yeni Nüfusu Ne Oldu?
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Yeni Nüfusu Ne Oldu?
Türkiye nüfusu 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla açıklandı. Yeni sayıma göre, Çaykara ve Dernekpazarı ilçelerinde kaç kişi yaşıyor?
Baba Oğul´dan Çaykara Tur´a Veda
Baba Oğul´dan Çaykara Tur´a Veda
Uzun senelerdir Çaykara Tur Otobüsleri ile Çaykara İnsanına hizmet veren Uzungöl´lü Şöför Yaşar İnci ve Oğlu Gürkan İnci Çaykara Tur´a veda etti.
Uzungöl Teleferik yapım sözleşmesi imzalandı
Uzungöl Teleferik yapım sözleşmesi imzalandı
Çaykara ilçesi sınırları içinde bulunan ülkemizin ve Doğu Karadeniz Bölgesi´nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl için teleferik projesinde hayaller artık gerçek oluyor.
M.Savaş Dündar: “Hizmet İçin Yeniden Adayım”
M.Savaş Dündar: “Hizmet İçin Yeniden Adayım”
Çaykara Işıklı Mahalle Muhtarı Mehmet Savaş Dündar yeniden aday olduğunu açıkladı.
Çaykara´da 24 derslikli okul için protokol imzalandı
Çaykara´da 24 derslikli okul için protokol imzalandı
PTT Genel Müdürlüğü tarafından Çaykara´da yaptırılacak olan 24 derslikli okul protokolü imzalandı.
Çaykara´da Son Yılların En Büyük Rüzgar Afeti
Çaykara´da Son Yılların En Büyük Rüzgar Afeti
Çaykarada dün akşam başlayıp sabah saatlerine kadar etkin devam eden rüzgâr birçok çatının uçmasına neden oldu.
Çaykara´da Tehlikeli Yangın
Çaykara´da Tehlikeli Yangın
Çaykara Işıklı mahallesinde akşam saatlerinde ormanlık alanda çıkan yangın korkulu anlar yaşattı.
Çaykara´da Bilim Fuarı Rüzgarı
Çaykara´da Bilim Fuarı Rüzgarı
4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Etkinlikleri kapsamında 6 Okulumuzun hazırlamış olduğu Proje Bilim Fuarı Organizasyon Komitesi tarafından kabul edildi.
Kaymakam Çiğdem, Hastaneyi Ziyaret Etti
Kaymakam Çiğdem, Hastaneyi Ziyaret Etti
Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem, Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesini ziyaret etti.
Uzungöl´de Kar Kalınlığı 50 Santimetreyi Buldu (VİDEO)
Uzungöl´de Kar Kalınlığı 50 Santimetreyi Buldu (VİDEO)
Çaykara´da etkili olan kar yağışı nedeniyle mahalleler beyaza büründü. Uzungöl´de Kar kalınlığı 50 santimetreyi buldu.
Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine Atandı
Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine Atandı
Çaykaralı hemşehrimiz Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine atandı.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi