Abdullah Kulaç: Yeniden Adayım
Çaykara Çamlıbel Mahallesi Muhtarı Abdullah Kulaç, 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde yeniden aday olduğunu açıkladı.
Tarih: 17.12.2018 20:41:33/ 4104okunma / 1yorum

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde yeniden aday olduğunu ifade eden Çaykara Çamlıbel Mahallesi Muhtarı Abdullah Kulaç, “yaptıklarımızın yanında, yarım kalmış işlerimizi tamamlamak için yeniden bu göreve talibim,” dedi. /resimler/2018-12/17/2050248597688.jpgMUHTARLIK GÖREVİMİ SEVEREK YAPTIM.

Görev aldığım 2014 yılından bugüne kadar, Çamlıbel mahallemizin ihtiyaçları doğrultusunda, halka hizmet, hakka hizmet sözü ışığında görevimi layıkıyla severek yapmaya çalıştım. Yaklaşık olarak 4.5 yıldır devam ettirmekte olduğum mahalle muhtarlığı süresince mahallemin menfaatleri doğrultusunda mesaimi harcayarak her geçen gün mahallemi biraz daha iyiye, daha güzel gelişmiş, daha yaşanabilir bir mahalle yapabilmek için mücadele ettim. Tüm devlet kurumları ve Çaykara belediyemizle sürekli iletişim içinde olarak çalışmalarımızı yürüttük. Bu süre zarfında, mahallemizin birçok sorununu çözdük. 2014 yılında büyük bir heyecanla severek başladığım muhtarlık görevime takdir ederseniz sizlere tekrar hizmet etmekten onur duyacağım. Tüm vatandaşlarımızın desteğini bir kez daha bekliyorum./resimler/2018-12/17/2050520629451.jpgBİRÇOK ÇALIŞMAYA İMZA ATTIK.

Muhtarlık görevim süresince birçok çalışmaya imza attık. Mahallemizde yaşayanları çok seviyorum, onların her türlü sorunlarını gerekli kurumlara taşıyarak çözüme kavuşturdum. Çamlıbel Mahallesi için çalışmalarımızı kaldığımız yerden devam edecek. İlk geldiğimiz günden beri yaptığımız bazı işler şunlardır:
-İlk iş olarak çöp sorununa çözüm getirdik. Mahallede çöp kovası yoktu. 

-Şimdi mahallenin çöpleri düzenli olarak alınıyor. 

-En büyük sorunlardan birisi Elektrik sorunu idi derhal işe koyulduk. Çalıştık uğraştık. 

-Sonuç olarak 4 ayrı noktadan oluşan mahallemizde şimdi 3 ayrı trafo faaliyette ve elektrik hatlarımız son sistem yenilendi ve sokak lambaları uygun şekilde takılarak elektrik sorunu çözüldü. 

-Bir diğer sorun KADASTRO sorunu derhal müdahale ettik. 

-Allah a şükür kadastro sorunu da çözüldü 2018 yılında Çamlıbel Mahallesi halkı tapularına kavuştu. 

- Çamlıbel´in su sorunun proje yapılıp geçtiğimiz aylarda ihalesi yapıldı yapımına başlanıyor. /resimler/2018-12/17/2051240161271.jpgHER TÜRLÜ HOŞGÖRÜYÜ GÖSTERDİK 

Yeri geldi kravatımızı takıp mahallemizi temsilen protokolde yerimizi aldık. Yeri geldi tulum ve çizmemizi giyinip duvar menfez betonda çalıştık. Yeri geldi mutfağa geçip çalışanlarımıza yemek pişirdik. Yeri geldi sarığı cübbeyi giyinip mihraba geçip vatandaşa imam olduk. Yeri geldi vatandaşın ahırına girip hayvanıyla ilgilendik Bunları yapmaya devam edeceğiz

     -Altyapı konusunda

     -Asfalt

     -Beton

     -istinat duvarı

     -Yol genişleme ıslah yol serme ve ek yol yapımı.

     -Yayla yollarının ıslahı

     -Kar mücadelesi.

     -Mahallemize bir morg ve gasilhane kazandırdık.

Yaptığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil, bütün bu hizmetleri mahallemize taşırken bizlerde Emeği olan başta belediye başkanımıza şahsım ve mahallem adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Daha sonra yardımını esirgemeyen ekip arkadaşlarıma aileme ilçedeki bütün birimlerde çalışan amirinden çaycısına herkese teşekkür ediyorum. Kahrımızı çektiler sağ olsunlar.

/resimler/2018-12/17/2052094068393.jpgDEVLETİN TÜM KURUMLARI İLE İŞTİŞARE ETTİK

Bütün bu konular ve mahalleye hizmet götürme noktasında başta Belediye,  Kaymakamlık, Tapu, Nüfus, Tarım, Ziraat Odası, Kadastro, Elektrik idaresi, TİSKİ, PTT ve ismini sayamadığım bütün birimlerle ilişkilerimi sıkı tutup mahallemin menfaatleri için mesaimi sonuna kadar harcadım.

Çamlıbel mahallesinin ismini öncelikle bu birimlerde ön plana çıkarmak için gayret ettim. Bütün daire amirlerimle iyi ilişkiler kurup bu ilişkileri mahallemde hizmete çevirmeye çalıştım. /resimler/2018-12/17/2052346725154.jpgÇİRAKLIK DÖNEMİNİ TAMAMLADIM 

İşte bu gün bu bilgi ve birikimle, Çıraklık devrini tamamlıyor Ustalık devri için mahalle halkımdan bir kez daha göreve talip olduğumu bildiriyorum. 

Bu millet tabi ki hizmetin en iyisine layık. Bizler deneyimli bir ekip olarak 24 saatini mahallede geçiren muhtar adayı olarak Yerel, yerelden yönetilir mantığı ile sorunları biliyor, öncelik durumuna göre müdahale ediyoruz. Güzel insanlar ile güzel işler olur işte bu mantıkla

İSTİKRAR SÜRSÜN

HİZMET SÜRSÜN

ÇAMLIBEL YÜRÜSÜN

Hizmet Gönül işidir

Hizmet Fedakârlıktır

Hizmet Sevdadır.

Allah´a Hamt olsun ki Bize bu millete hizmet etmeyi nasip etti. Hatalarımız var, eksiklerimiz var, yanlışlarımız var, olacak ta, bizler insanız. Ancak edindiğimiz tecrübe bilgi deneyimle 2023 ü hedefleyen TÜRKİYE de daha yaşanabilir müreffeh bir mahalle inşa etmek istiyoruz

Hep beraber var mıyız?

Birlikte yürür müyüz?

ÇAMLIBEL.

AŞIK İLE MAŞUĞUZ BİZ

FERHAT İLE ŞİRİNİZ BİZ

YOLCUYUZ YOLDAŞIZ BİZ 

Bu vesileyle bütün vatandaşlarımdan istirham ediyorum bir beş yılın imzasını atarken iyi düşünelim. Sizleri Allah a emanet ediyorum. /resimler/2018-12/17/2053072975779.jpgABDULLAH KULAÇ KİMDİR?

Kulaç; 1977 yılında Çaykara-Çamlıbel mahallesinde dünyaya geldi ilkokulu köyünde, ortaokulu Ataköyde, liseyi Çaykara imam hatipte okulunda tamamladı. Daha sonra KTÜ su ürünleri yüksekokulundan mezun oldu. Aynı zamanda Çaykara Muhtarlar Derneği Başkanlığını yapıyor. Halen Çaykara´da Teiaş trafo merkezinde çalışıyor. Kulaç, biri kız 3 erkek olmak üzere 4 çocuk babası.

Haber: Çaykara Gündem Gazetesi
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Abdullah Kulaç Yeniden Adayım
Okuyucu Yorumları (1 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ERSİN YAVUZ BİRKAN
18.12.2018 10:13:19
Sayın muhtarım hayırlı olsun.Bencede senle yapacak çok işimiz var ;)
Çaykara´da Tamamlanan Otel Hizmete Hazır!
Çaykara´da Tamamlanan Otel Hizmete Hazır!
Çaykara Merkez Hurmalık Mevkii´nde 4500 metre inşaat alanı üzerinde inşa edilen 3 yıldızlı, 130 yatak kapasiteli otel inşaatı tamamlandı.
Çaykara´da Tüketici Hakem Kurulu Takdir Belgelerini Aldı
Çaykara´da Tüketici Hakem Kurulu Takdir Belgelerini Aldı
1995 Yılından bu yana yürürlükte olan Tüketici Bilgi Sistemi ile Yetki Alanlarının yeniden belirlenmesi sebebi ile İlçemizde Görev Yapan en son üyeler olan “Tüketici Hakem Kurulu” Üyelerine Takdir Belgeleri Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem tarafından takdim edildi.
Çaykara Kendi Fidanlarını Dikti
Çaykara Kendi Fidanlarını Dikti
Çaykara İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Organize edilen Proje kapsamında Çaykara hükümet Konağı Peysaj çalışması gerçekleştirildi.
Çaykara´da Kullanılmayan Boş Ev Yandı
Çaykara´da Kullanılmayan Boş Ev Yandı
Çaykara Eğridere Mahallesinde Kullanılmayan boş ev tamamen yandı.
Çaykara Belediye Başkanlığı için Hangi Adaya Oy vereceksiniz?
Çaykara Belediye Başkanlığı için Hangi Adaya Oy vereceksiniz?
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Çaykara´da Belediye Başkan adayı olan siyası parti ve Bağımsız aday için sitemiz anket düzenledi.
Manavoğlu Uzungöl´de Muhtar Adayı
Manavoğlu Uzungöl´de Muhtar Adayı
Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl´de Uzungöl´ün Genç Turizmcilerinden Hayri Manavoğlu da Muhtar Adaylığını açıkladı.
Sorularla Uzungöl
Sorularla Uzungöl
Uzungöl´ün Tarihsel Geçmişi İle İlgili Hazırladığımız Sorularla Uzungöl Yazımızın Birinci Bölümü İle Karşınızdayız.
Çaykara ve Bizim Kurtuluş Bayramlarımız!
Çaykara ve Bizim Kurtuluş Bayramlarımız!
Hemşehrimiz, Eczacı Necdet Durgun ´un kaleminden “BİZİM KURTULUŞ BAYRAMLARIMIZ” adlı makaleyi yayınlıyoruz.
Çaykara´da Doğa Katliamları ve Duyarsızlık!
Çaykara´da Doğa Katliamları ve Duyarsızlık!
Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çuman´ın kaleme aldığı "ÇAYKARA´DA DOĞA KATLİAMLARI VE DUYARSIZLIK"adlı makalesini siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.
Taşkıran Barış Manço´yu Andı
Taşkıran Barış Manço´yu Andı
Bundan 20 sene önce 1 Şubat 1999 tarihinde geçirdiği ani kalp krizi sonrasında Tüm Ülkemizi göz yaşlarına boğarak aramızdan ayrılan Devlet Sanatçısı Barış Manço Taşkıran Eğitim Kurumlarında gerçekleştirilen bir Tören ile anıldı
Çaykara Ziraat Odasında Sami Turgut Dedi
Çaykara Ziraat Odasında Sami Turgut Dedi
Çaykara Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu 16 Şubat 2019 Cumartesi Günü gerçekleştirildi.Seçime tek Aday olarak katılan Sami Turgut yeniden Başkanlığa seçildi.
Tarihte Uzungöl Muhtarları
Tarihte Uzungöl Muhtarları
Tarih Boyunca Uzungöl Muhtarlarını Çaykara Gündem Okuyucuları İçin Hazırladık
Çaykara´da Muhtarlar isyan etti!
Çaykara´da Muhtarlar isyan etti!
Çaykara Uzungöl yolu üzerinde faaliyet gösteren taş ocağı için 32 mahalle muhtarı yaptıkları açıklamada, ‘Turizm yolu üzerinde taş ocağı istemiyoruz´ diyerek seslerini duyurmaya çalıştı.
Çaykara´da Muhtarlara Aydınlatma ve Uygulama Paneli
Çaykara´da Muhtarlara Aydınlatma ve Uygulama Paneli
TEDAŞ Tarafından Uygulamaya konulan Aydınlatma ve Uygulama Yönetim Paneli 12 Şubat 2018 Salı Günü Çaykara İlçemizde gerçekleştirildi.
Çaykara´da Taş Ocağına Büyük isyan
Çaykara´da Taş Ocağına Büyük isyan
Çaykara Ataköy, Çamlıbel ve Çambaşı mahallesinin alt kesiminde Uzungöl yolu üzerinde faaliyet gösteren taş ocağı bölgede yaşayan vatandaşları canından bezdirdi.
Kaymakam Çiğdem Yaya Güvenliği Uygulamasında
Kaymakam Çiğdem Yaya Güvenliği Uygulamasında
İçişleri Bakanlığı tarafından Trafikte Yaya Güvenliğinin oluşması sebebi ile gerçekleştirilen kampanya çerçevesinde Çaykara İlçemizde Trafikte Yaya Güvenliği etkinliği gerçekleştirildi.
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Yeni Nüfusu Ne Oldu?
Çaykara ve Dernekpazarı´nın Yeni Nüfusu Ne Oldu?
Türkiye nüfusu 31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla açıklandı. Yeni sayıma göre, Çaykara ve Dernekpazarı ilçelerinde kaç kişi yaşıyor?
Baba Oğul´dan Çaykara Tur´a Veda
Baba Oğul´dan Çaykara Tur´a Veda
Uzun senelerdir Çaykara Tur Otobüsleri ile Çaykara İnsanına hizmet veren Uzungöl´lü Şöför Yaşar İnci ve Oğlu Gürkan İnci Çaykara Tur´a veda etti.
Uzungöl Teleferik yapım sözleşmesi imzalandı
Uzungöl Teleferik yapım sözleşmesi imzalandı
Çaykara ilçesi sınırları içinde bulunan ülkemizin ve Doğu Karadeniz Bölgesi´nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl için teleferik projesinde hayaller artık gerçek oluyor.
M.Savaş Dündar: “Hizmet İçin Yeniden Adayım”
M.Savaş Dündar: “Hizmet İçin Yeniden Adayım”
Çaykara Işıklı Mahalle Muhtarı Mehmet Savaş Dündar yeniden aday olduğunu açıkladı.
Çaykara´da 24 derslikli okul için protokol imzalandı
Çaykara´da 24 derslikli okul için protokol imzalandı
PTT Genel Müdürlüğü tarafından Çaykara´da yaptırılacak olan 24 derslikli okul protokolü imzalandı.
Çaykara´da Son Yılların En Büyük Rüzgar Afeti
Çaykara´da Son Yılların En Büyük Rüzgar Afeti
Çaykarada dün akşam başlayıp sabah saatlerine kadar etkin devam eden rüzgâr birçok çatının uçmasına neden oldu.
Çaykara´da Tehlikeli Yangın
Çaykara´da Tehlikeli Yangın
Çaykara Işıklı mahallesinde akşam saatlerinde ormanlık alanda çıkan yangın korkulu anlar yaşattı.
Çaykara´da Bilim Fuarı Rüzgarı
Çaykara´da Bilim Fuarı Rüzgarı
4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Etkinlikleri kapsamında 6 Okulumuzun hazırlamış olduğu Proje Bilim Fuarı Organizasyon Komitesi tarafından kabul edildi.
Kaymakam Çiğdem, Hastaneyi Ziyaret Etti
Kaymakam Çiğdem, Hastaneyi Ziyaret Etti
Çaykara Kaymakamı Salih Çiğdem, Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesini ziyaret etti.
Uzungöl´de Kar Kalınlığı 50 Santimetreyi Buldu (VİDEO)
Uzungöl´de Kar Kalınlığı 50 Santimetreyi Buldu (VİDEO)
Çaykara´da etkili olan kar yağışı nedeniyle mahalleler beyaza büründü. Uzungöl´de Kar kalınlığı 50 santimetreyi buldu.
Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine Atandı
Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine Atandı
Çaykaralı hemşehrimiz Bilal Şentürk Bilecik Valiliğine atandı.
SAYFA EDİTÖRÜ

Trabzon için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:51 07:37 12:34 14:54 17:13 18:46
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

 

/resimler/2015-5/15/1603147087579.jpg
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi